“ÜNİVERSİTEM İÇİN BİR FİKRİM VAR” platformuna hoş geldiniz.
Üniversiteler kentlerin aydınlık yüzleri, ülkenin gelişmesi ve büyümesi için temel yapı taşlarıdır. Yeni Üniversite kültürü bilgiyi üreten, ürün ve hizmete dönüştüren, yüksek standartlarda eğitim veren, nitelikli ve kapsamlı hizmet sunan, bölgesine, ülkeye katkı sağlayan bir anlayışı kapsamaktadır. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi olarak bu yeni Üniversite kültürü içerisinde yer almayı, ülkemizin, milletimizin bizlerden beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz.
Üniversitemizin gerek yeniden yapılanma gerekse de devam eden faaliyetlerinin daha iyiye doğru yönlenmesi için ortak akla ihtiyacımız var. “ÜNİVERSİTEM İÇİN BİR FİKRİM VAR” platformu bu nedenle oluşturulmuştur. Bu platform aynı zamanda neler yapılması gerektiği konusunda sorumluluk bilinci oluşturarak, düşünen, sorunlara çözüm üreten, kendine güvenen gençleri ortaya çıkarma amacımıza hizmet edecektir.

Değerli Katılımcılar;
Üniversitemizin gelişmesine, bilim ve eğitim değerimizin yükselmesine katkı sağlayacağına inandığınız bir fikriniz varsa bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz. Şimdiye kadar ki deneyimleriniz, bilgi birikiminiz ve gözlemlerinizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız Üniversitemizin geleceğine yön verecektir. Bu anlamda bizlere ilham verecek katkılarınız için teşekkürlerimizi sunarız.